Gastro servis

Repasy

Máte ve vaší provozovně zařízení, kterého se nechcete zbavit a nebo jen nechcete utrácet za nové zařízení?

Společnost PPS Gastro, s.r.o. zajišťuje prostřednictvím vlastních servisních techniků repase gastro technologie. Zrepasujeme Vám Vaše zařízení, popř. se na nás můžete obrátit, pokud sháníte repasovanou gastro technologii. Jedná se především o myčky, konvektomaty, sporáky, pece, universální roboty (RE 22).

Opravy

Společnost PPS Gastro, s.r.o. zajišťuje opravy všech výrobců gastronomické techniky. Disponujeme skladem náhradních dílů, kdy zajistíme co nejkratší dobu prováděných oprav. Po dobu opravy jsme schopni zajistit náhradní stroj. Naši servisní technici jsou odborně proškoleni a to přímo od výrobců konkrétní technologie.

Servis

Společnost PPS Gastro, s.r.o. disponuje týmem kmenových, ale i externích servisních techniků, kteří jsou neustále proškolováni a certifikováni jednotlivými výrobci a tím tak zajišťujeme kvalitní a odborný servis nejen námi dodávané technologie. Zajišťujeme servis na plynové, elektrické zařízení, dále pak opravy včetně chladící a mrazící technologie.

Našim zákazníkům nabízíme službu na prodloužení záruky díky preventivním prohlídkám! Preventivní prohlídku mohou využít zákazníci i na stávající technologii. Zajistí si tím bezproblémové fungování kuchyně - provozu a také tímto předejdou poruchám, které jsou mnohdy velice nákladné.

Jako novinku jsme nyní spustili aplikaci pro hlášení závad na Vaší technologii. Aplikace je velice přehledná a usnadňuje Vám, popř. vašim zaměstnancům hlášení poruch. Součástí je i evidence závad na jednotlivých zařízení.

Pokud by Vás zajímaly informace ohledně servisní aplikace, neváhejte nás kontaktovat.