Odborné konzultace

Konzultace jsou našimi odborníky zcela ZDARMA a k ničemu Vás nezavazují. Díky zkušenostem, které naši obchodníci mají z provozů, kde fyzicky dříve pracovali, tak z provozů které uskutečnili, Vám dokáží poradit jak Váš projekt zrealizovat a to ne jen co se týče vybavení, ale také třeba co se týče jídelních a nápojových lístků, personálu a chodu provozu.

Dále také spolupracujeme s profesionálními kuchaři, kteří mají ve světě gastronomie již velké jméno! Tito borci Vám dokáží poradit s výběrem kategorie a typu provozu, seznámí Vás s trendy moderní i současné gastronomie, popřípadě Vám pomohou s rozjezdem vašeho provozu. Tento druh pomoci je již zpoplatněn, ale vše závisí na dohodě s našimi profesionály!

Zpracovávání projektu

Návrh dispozičního a technologického provozu bývá často ta nejdůležitější fáze přípravy jednotlivých realizací. Proto Vám rádi zpracujeme tyto dokumenty a to v návaznosti na hygienické normy platné v ČR. Součástí zpracování dokumentace je také kompletní zpracování HACCAP, vč. vyřízení na příslušných orgánech jako je hygiena v místě realizace, stavební úřady aj.

  • Jednotlivé dokumentace Vám zpracujeme také ve 3D zobrazení pro lepší představu.
  • Příprava pro rozpočty.
  • Kooperace se stavební fází.
  • Podklady pro jednotlivé přípojné body.
    – voda, odpad, el., plyn…

Montáže

Na veškeré technologie Vám zajistíme profesionální montáž na připravené přípojné body, zařízení vyzkoušíme, zaškolíme personál a zpracujeme následné revize. V rámci montáží jsme Vám schopni zajistit i stavební úpravy menších rozsahů, voda, elektřina, plyn, obklady …

Toto patří k servisu? Našim zákazníkům nabízíme preventivní prohlídky za paušální částku. Prohlídky probíhají 1x za půl roku. Díky těmto prohlídkám jsme schopni našim zákazníků prodloužit záruku, která je běžně poskytována jednotlivími výrobci. Preventivní prohlídku mohou využít zákazníci i na stavající technologii. Zajistí si tím bezproblémové fungování kuchyně a také tímto předejdou poruchám, které jsou mnohdy velice nákladné.

Školení na dodanou technologii

Tím že Vám technologii dodáme a namontujeme naše práce nekončí! Po montáži Vás zaškolíme jak s danou technologií pracovat a jak o ní pečovat. Dále do našich služeb patří možnost pronajmout si profesionálního kuchaře, který s vámi v prvních měsících bude Váš provoz „rozjíždět“. K dispozici pro Vás máme také profesionální barmany, baristy, provozní, výživové poradce, designery, grafiky, stavební firmy ….

Servis

Společnost PPS Gastro, s.r.o. disponuje týmem kmenových, ale i externích servisních techniků, přičemž zajišťuje opravy všech výrobců gastronomické techniky. Disponujeme skladem náhradních dílů, kdy zajistíme co nejkratší dobu prováděných oprav. Po dobu opravy jsme schopni zajistit náhradní stroj. Naši servisní technici jsou odborně proškoleni a to přímo od výrobců konkrétní technologie. Zajišťujeme servis na plynové, elektrické zařízení, dále pak opravy včetně chladící a mrazící technologie.

Poptat služby